Homo si teć 2016.– Svi su pobjednici!
Autor: Divna Bjelanović, 17. 4. 2016.

20. jubilarni festival sporta i rekreacije „Homo si teć“ počeo je u subotu, 2. travnja i završio u nedjelju, 17. travnja utrkom ulicama grada Rijeke. U svojih šest utrka okupio je rekordnih 15 000 sudionika te potpuno opravdao geslo „Svi su pobjednici“. Najmasovnija je bila humanitarna utrka građana na koju se ove godine odazvalo oko 8 000 trkača svih generacija. Ove su se godine uključili učenici i djelatnici naše Škole. Pretrčali su približno 1,8 km u samome heart grada Rijeke.

Sudjelovali su učenici sedmih i osmih razreda: Mia Rose Edmonds, Nensi Denona, Anđela Pilić, Nora Mičević, Renee Heigl, Ana Marčeta, Mara Maržić, Leo Vukasović, Florijan Sandalj, Lea Ferari, Jana Švarcer i Luka Jovančević. Mnogobrojni učenici uključili su se u pratnji svojih roditelja ili pod vodstvom kluba u kojem treniraju.

Djelatnici škole koji su se uključili u tu aktivnost jesu: Sanja Vukić Lukić, Doris Mokrovčak, Natalija Stojaković, Eugenija Pintar, Ksenija Sobotinčić Štropin, Tanja Šupe, Tea Jurčić, Javorka Milković, Koraljka Boršić, Mihaela Mrakovčić Pernar, Maja Vižentin, Leo Klapan, Smiljana Mičetić, Divna Bjelanović i Antea Milič.

S nestrpljenjem očekujemo sljedeći „Homo si teć“! blush