preskoči na sadržaj

Osnovna škola Pećine Rijeka

Login
Erasmus akreditirana škola

Školski blog

Blog OŠ Pećine

Virtualna knjižnica

Virtualna knjižnica

IZDAVANJE POTVRDA UČENICIMA

Poštovani roditelji/staratelji,

elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika možete preuzeti i ispisati u aplikaciji e-Dnevnik. Nadogradnjom sustava u tu je svrhu otvoren novi modul gdje je u padajućem izborniku moguće izabrati svrhu potvrde.  Ulazak u e-Dnevnik omogućen je prijavom putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta te sustava e-Građani.

Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1


Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).
 
Kalendar
« Svibanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Tražilica
Zabavno i poučno

 

               

 

 

 

 

VAŽNI DOKUMENTI

Individualni razgovori s roditeljima

Na donjoj poveznici možete preuzeti informaciju o terminima individualnih razgovora s roditeljima u šk. god. 2023./2024. 

Priloženi dokumenti:
Raspored informacija.pdf

Razno

Djelatnici

 

ZAPOSLENICI

Osnovne škole Pećine

 

1.   Debora Babić Ružić, produženi boravak

2.   Pamela Bašić Palković, priroda i biologija

3.   Davorka Biondić, spremačica

      Stana Čirjak, zamjena

4.   Divna Bjelanović, razredna nastava

5.   Hari Ćiković, domar - ložač

6.   Ivona Ferk, spremačica 

7.   Janja Giaconi, engleski jezik

8.   Christiana Jelača, razredna nastava

9.   Vera Jokić, spremačica

10.  Eda Jozipović, likovna kultura

11.  Tea Jurčić, razredna nastava

12. Maja Kerošević, fizika

13. Diana Kružić, kemija

14. Simona Mahovič, slovenski jezik i kultura

15. Snježana Matešin, kuharica

16. Silvija Mavrinac, produženi boravak

17. Javorka Milković, defektolog – rehabilitator

18. Doris Mokrovčak, povijest

      Davor Ježabek, zamjena

19. Jadranka Oskoruš, spremačica

20. Eugenija Pranješ, vjeronauk

21. Petra Rafaj, geografija

22. Valentina Rajačić, voditeljica računovodstva

      Irena Peričić Mohorić, zamjena

23. Tamara Ručando, engleski i talijanski jezik

24. Slavica Rumora, pedagoginja

25. Snježana Sabljak, hrvatski jezik

26. Karla Starčević, TZK

27. Hrvoje Stupnik, tehnička kultura

28. Ksenija Sobotinčić Štropin, knjižničarka

29. Tanja Šupe, prof. rehabilitator - knjižničarka

30. Nikolina Tomljanović, razredna nastava

31. Verica Turato, tajnica škole

32. Igor Vlajnić, glazbena kultura

33. Maja Vrancich, informatika

34. Sanja Vukić Lukić, matematika

35. Jasna Vukonić-Žunič, ravnateljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




preskoči na navigaciju