Datum objave: 26. lipnja 2024.
Kategorija: Novosti

Prijem učenice generacije kod gradonačelnika

Jednoglasnom odlukom, Razredno vijeće 8. razreda Osnovne škole Pećine proglasilo je Ninu Pezelj učenicom generacije šk. god. 2023. / 2024.

U obrazloženju se navodi da se Nina nije istakla samo odličnim uspjehom i uzornim vladanjem, već i svojom brigom za druge, a sudjelovanjem u brojnim izvannastavnim aktivnostima i projektima doprinijela je ugledu svoje škole.

Uz učenike generacije svih riječkih osnovnih škola, Nina je danas primljena i kod gradonačelnika.

Vođenje intervjua

Učenici četvrtoga razreda učili su kako izgleda dobar intervju tj. kako se pripremiti za intervjuiranje. Nakon što su osmislili kvalitetna pitanja i zamolili ravnateljicu za intervju, ravnateljica se rado odazvala. Učenica Lana Tomas u ime razreda intervjuirala je i...