Datum objave: 6. listopada 2024.
Kategorija: Knjižnica | Novosti | Projekti

Projekt Čitanjem do sebe

Učenici 1. i 2. razreda u 2024./2025. školskoj godini sudjeluju u projektu Čitanjem do sebe kojim se potiče razvoj socio-emocionalnih kompetencija učenika i cjeloviti osobni rast te se izgrađuje kultura čitanja. Učenici 2. razreda u školskoj su knjižnici, na prvom susretu u sklopu provođenja projekta, slušali priču „Ana i gospodin Strahojed”, autorice Lipovec Fraculj te su se natjecali u književnom kvizu, razgovarali o emocijama i sudjelovali u poučnim i zabavnim aktivnostima u Knjižnici za djecu s oštećenjem vida.
Voditeljice projekta: Ksenija Sobotinčić Štropin, Tanja Šupe i Antonija Vuletić

Pročitajte još

Svjetski dan životinja bio je povod da učenici i djelatnici Osnovne škole Pećine prikupe potrepštine za Azil „Društva za zaštitu životinja Rijeka“

Ovo je bila lijepa i korisna akcija. Dragi roditelji hvala vam što ste u ovolikom broju podržali akciju učenika produženog boravka u kojem se ove školske godine provodi projekt Roditelj - suradnik . Sa svim doniranim proizvodima vaša su djeca osjetila sreću i ponos...