Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Europski tjedan sporta - program Rijeka pleše
Autor: Ksenija Sobotinčić Štropin, 4. 10. 2021.

U sklopu obilježavanja Europskog tjedna sporta našu školu posjetio je poznati učitelj plesa Elio Bašan. Tom prigodom Riječki sportski savez najavio je nastavak suradnje na projektu Ri Move.

Početak projekta Ri Move u našoj školi obilježen je programom “Rijeka pleše” .

Poznati riječki plesač Elio Bašan sa svojim je suradnicima u školskoj dvorani učenicima  približio prve korake latino plesova i breakdance-a.

Fotografije možete pogledati ::ovdje::

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.