Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Projekt Ri Move u našoj školi
Autor: Ksenija Sobotinčić Štropin, 4. 10. 2021.

Projekt Sportske škole Grada Rijeke Ri Move uveden je u osnovne škole Grada Rijeke s ciljem promicanja i poticanja djece na tjelesnu aktivnost.

Ideja projekta se razvija s ciljem da djeci sport bude dostupan i besplatan te da se pozitivno utječe na razvoj djece u svim segmentima, ne samo u sportu.

Programi su besplatni za sve polaznike budući da ih financira Grad Rijeka i Ministarstvo turizma i sporta RH.

Treninzi se provode u školskim dvoranama, a u sklopu produženog boravaka. Na svakom su satu Ri Move-a jedan do dva trenera koji obučavaju učenike vještini sportova kao što su atletika, gimnastika, judo, nogomet, rukomet, košarka, odbojka, kendo, karate i ples.

Programi obuhvaćaju učenje bazičnih vještina koje utječu na tjelesni i psiho-socijalni razvoj djece te poticanje tjelesne aktivnosti i zdravog načina života, a provode ga educirani treneri iz svake sportske grane i poznati riječki sportaši.

Učenici polaznici produženog boravka naše škole sudjeluju u projektu Ri Move svakog utorka (kendo i atletika) i četvrtka (Rijeka pleše).

Galeriju fotografija pogledajte ::ovdje::

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.