Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Obavijest roditeljima o odabiru udžbenika i dodatnih materijala za 2021./2022.
Autor: Maja Vrancich, 8. 7. 2021.

Poštovani roditelji/ staratelji,

učenici će udžbenike dobiti u školi prvi nastavni dan. Roditelj/staratelj potpisati će revers o preuzimanju i čuvanju udžbenika.

Udžbenike, ukoliko nisu radni, učenici vraćaju se na kraju nastavne godine!

Druge obrazovne materijale (DOM) i pribor za rad, kupuju roditelji/staratelji prema priloženim popisima. Na popis za predmetnu nastavu nisu uvrštene bilježnice, olovke, gumice i sl. što se smatra osnovnim priborom.

Popise materijala koje kupuju roditelji/staratelji možete pronaći i preuzeti ::ovdje::

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.