Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Obavijest o privremenoj promjeni ulaza u školsku zgradu za sve učenike, djelatnike, roditelje i goste škole od četvrtka, 20.5.2021.
Autor: Maja Vrancich, 19. 5. 2021.

Od četvrtka, 20.5.2021., započinju radovi na ulaznom stubištu škole. U četvrtak u jutarnjim satima vjerujemo da će se moći ući na glavni ulaz, ali je moguće i  preusmjeravanje ulaza u školsku zgradu iz Ulice šetalište 13. divizije, stubama koje vode prema Tennis klubu Pećine i dvorištem Doma Crvenoga križa.

Kada dođe do preusmjeravanja, učenici, djelatnici i gosti škole u školsku će zgradu ulaziti kroz vrata dvorane za Tjelesnu i zdravstvenu kulturu.

Na veliki odmor učenici razredne nastave te učenici 5. i 6. razreda izlazit će na školsko dvorište kroz istočna vrata škole, preko dječjeg igrališta, a učenici 7. i 8. razreda izlazit će kroz dvoranu za TZK i zadržavati se ispred dvorane i na košarkaškom igralištu.

Molimo roditelje za razumijevanje. Hvala puno, ravnateljica Jasna

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.