Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Medvjedići u bolnici
Autor: Maja Vrancich, 19. 5. 2021.

U petak, 14. svibnja 2021. učenici prvog i drugog razreda, uz poštivanje svih epidemioloških mjera, nazočili su zanimljivoj radionici. Voditeljica projekta Lara Brdar upoznala nas je s projektom „Medvjedići u bolnici“ koji senzibilizira djecu na susrete s liječnikom i boravak u bolnici. Predstavila je svoje kolegice i kolege, studente 2. godine Medicinskog fakulteta u Rijeci koji su radili sa skupinom djece.

Učenici su u trenu postali liječnici. Zajedno sa studentima, pregledani su gotovo svi medvjedići s Pećina.

Medvjedići su imali raznovrsne tegobe pa su se liječili u različitim odjelima. Voditelji su bili:

Ana Brekalo - Liječnički pregled; Eugen Car - Rane i prijelomi; Jerko Bobanac - Rendgen i Lucija Cindrić - Terapija. Učenici – liječnici, prošli su sve bolničke odjele.

Kako bi i medvjedići i naši učenici bili zdravi i brinuli o svojemu zdravlju studentice Iva Hajnžić  i Dina Kerečin govorile su o prevenciji tj. sprječavanju bolesti, ali i zdravoj prehrani.

Zahvaljujemo studenticama i studentima Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci na odlično osmišljenom projektu i zanimljivim  radionicama.

Pogledajte slike u ::fotogaleriji::

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.