Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Obilježavanje Svjetskog dana knjige i autorskih prava - Noć knjige 2021.
Autor: Maja Vrancich, 29. 4. 2021.

Učenici 3. i 4. razreda obilježili su Svjetski dan knjige i autorskih prava – Noć knjige 2021. kreativnom izradom herbarija, recepata i likovnih radova (možete ga pogledati u prilogu, klikom na opširnije). Istražili su dobra i ljekovita svojstva mnogih biljaka u knjigama te su na taj način uklopili svoj rad u temu manifestacije Noć knjige 2021. – Ljekovita moć knjige. Učenici su ususret manifestaciji Noć knjige sudjelovali i u zabavnom i poučnom Escape room kvizu - Ljekovito bilje te su prezentirali svoje zavidno znanje o raznim biljkama.
Želite li saznati ponešto o ljekovitoj moći biljaka zavirite u ovu prezentaciju kreativnih radova učenika 3. i 4. razreda: Escape room kviz – Ljekovito bilje_poveznica

Priloženi dokumenti:
Svjetski_dan_knjige.pdf (3.27 MB)

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.