Odjel i knjižnica

« Ožujak 2024 »

Zahvale - Prednatjecanje Međunarodnom natječaju u području taktilne slikovnice
Autor: Maja Vrancich, 27. 4. 2021.

Prednatjecanje Međunarodnom natječaju u području taktilne slikovnice

Tyflo & Tactus 2021.

Uspješnost nekog projekta uvelike ovisi o  promociji u javnosti. Potaknuti idejom dobre promocije, odlučili smo veliku pažnju posvetiti promociji Prednatjecanja Međunarodnom natječaju u području taktilne slikovnice koji i ove godine organiziramo u okviru Tyflo & Tactus natjecanja.

Neki će se sjetiti akcije  prije dvije godine kada smo poznate riječke skulpture  uposlili u svrhu promocije taktilnih slikovnica i njihove važnosti za djecu s oštećenjem vida.

Pročitajte više u nastavku...

Ove godine odlučili smo  se prilagoditi vremenu u kojem živimo i u svrhu promocije tiskati zaštitne maske s ovogodišnjim motom #budidioprice. Uz maske napravljen je i kratki promotivni film u kojem veliku ulogu ima naša kolegica, učiteljica i pjevačica Nikolina Tomljanović koja je zainteresirane pozvala na natječaj.

Svega toga ne bi bilo bez tvrtke Trgoleptir iz Rijeke koja nam je donirala zaštitne maske i suradnje s Grafičkom školom u Rijeci. Njihovi su učenici uz svesrdan trud svojih mentora  Zlatka Ožanića i Matejke Stojanović   izradili spomenute promotivne materijale.

Kako je vidljivo  entuzijazmom pojedinaca svaki projekt može zaživjeti.  Zbog toga najveće hvala svima koji su svojom senzibiliziranošću za potrebe  drugih doprinijeli realizaciji ovih aktivnosti.  Ostaje nam samo još pozvati sve zainteresirane.

Prihvatite izazov i budite dio priče!

Napisala: Tanja Šupe, voditeljica Prve dječje knjižnice za djecu s oštećenjem vida

Odabir agencija po javnom pozivu 7/2024