Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU I PLANIRANIM AKTIVNOSTIMA
Autor: Maja Vrancich, 12. 1. 2021.

U školama, kojima je Grad Rijeka osnivač, nastava će se nastaviti odvijati online i početkom novog polugodišta, ali samo za učenike predmetne nastave.

Dana 18. siječnja 2021. na nastavu će doći učenici od 1. do 4. razreda (ujutro po rasporedu), dok će se nastava za učenike predmetne nastave održavati prema Modelu C.

Molimo učenike predmetne nastave da se u ponedjeljak ujutro, prema dogovorenom rasporedu sati, prijave učiteljima na nastavu!

Učenici razredne nastave dolaze po rasporedu kojega su dobili od svojih učiteljica. Nastava se do 31. siječnja 2021. odvija od 8.00 do 11.30 sati.

Produženi boravak učenika je od 11.30 do 16.30 sati. Molimo roditelje da dolaze po učenike prema ranijim uputama.

Također, željelI bismo vas upoznati s aktivnostima vezanim uz pomoć našim prijateljima u Sisačko-moslavačkoj županiji koji su u razornom potresu ostavli bez svojih domova i škola. Stupili smo u kontakt s ravnateljicom OŠ Ivan Goran Kovačić, Gora te je dogovoreno da će se naša škola uključiti u prikupljanje donacija i pomoć našim prijateljima kada za to budu stvoreni uvjeti. Naime, u ovome trenutku pomoć se nema gdje pohraniti obzirom da se škola mora iz temelja obnoviti.  Sigurni smo da ćemo se i ovaj puta svi odazvati ovoj humanitarnoj akciji kao što smo puno puta do sada. Učenici, roditelji  i djelatnici OŠ Pećine uvijek su bili velikog srca za potrebite u nevolji!

Želimo svima uspješan početak drugog polugodišta.

Obavijest o izdavanju potvrda učenicima

Poštovani učenici i roditelji,

na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete preuzeti i ispisati elektronički zapis/potvrdu o statusu redovitog učenika. U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.  Prijava za sve učenike je putem AAI@EduHr elektroničkog identiteta.

Sustav za izdavanje e-potvrda o statusu školovanja redovitog učenika omogućava izdavanje potvrde u različite svrhe, a podatci o učenicima preuzimaju se iz baze podataka e-Matica u koju su upisani svi učenici škole.