Datum objave: 14. lipnja 2024.
Kategorija: Produženi boravak

Veseli petak u produženom boravku

Petak je dan kada se u produženom boravku događaju razne zanimljive i kreativne radionice. More nas povezuje naziv je ovogodišnjeg školskog projekta kojemu su se priključili i učenici produženog boravka. Čitajući razne slikovnice o moru, morskim životinjama došli smo na ideju da pokušamo izraditi ribe, što smo i realizirali na keramičkoj radionici. Bilo je tu puno posla, ali naše ručice izradile su prekrasne primjerke riba kojih sigurno ima negdje u morskim dubinama.

Uredili smo učionicu izradivši akvarij sa morskim životinjama, te panoe koje krase ribice iz naše mašte.

Veseli petak proveli smo na plaži Sablićevo gdje smo uživali u velikim valovima, suncu i naravno da je to bilo mjesto gdje smo našli pregršt školjkica kojima smo uredili eko kantice u kojima držimo školski pribor! Pogledajte ::fotogaleriju::