Pedagoginja škole

Antonija Vuletić, mag. paed.

Pedagog je stručnjak koji se bavi proučavanjem i istraživanjem područja odgoja i obrazovanja te primjenom tih spoznaja u svakodnevnom djelovanju. On je jedan od stručnih suradnika koji djeluju unutar školskog okruženja. U svojoj ulozi obavlja širok spektar poslova i sudjeluje u svim fazama odgojno-obrazovne djelatnosti (od procesa planiranja i programiranja do vrednovanja rezultata). Pedagog u svakodnevnom radu surađuje sa učenicima, učiteljima razredne nastave, predmetnim učiteljima, stručnim suradnicima različitih profila, roditeljima učenika, ravnateljem škole, stručnjacima iz okruženja i  djelatnicima drugih institucija.

Strpljivost, samostalnost u radu, kreativnost, vještina timskog i grupnog rada, analitičko mišljenje i mogućnost kritičkog mišljenja nužni su za uspješno obavljanje poslova pedagoga. Pedagog svojim djelovanjem unutar školskog okruženja unaprjeđuje kvalitetu života unutar škole, kvalitetu života pojedinca i društva u cjelini.

Za sva pitanja i suradnju slobodno se obratite osobno ili na ranije navedene kontakte.

Srdačno,

pedagoginja Antonija Vuletić

Odjel za djecu s oštećenjem vida

Pri Osnovnoj školi Pećine djeluje i Odjel za djecu s oštećenjem vida u kojem rade naše dvije stučne suradnice:

1. Javorka Milković, defektolog – rehabilitator
  2. Tanja Šupe, prof. rehabilitator i knjižničarka

Više o radu odjela možete pročitati na zasebnoj stranici.