Informatika u razrednoj nastavi

E-svijet 1

Krizni tim za psihološku pomoć i savjeti stručnjaka Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu mogu se dobiti putem e-maila kurikulum@mzo.hr i na telefon Nada Kegalj (098/594 721 i 091/755 0879 za Primorsko-goransku i Ličko-senjsku - Primorje).

« Listopad 2021 »

Autor: Maja Vrancich, 1. 6. 2021.

"Učenici trećeg razreda primili su nagradu Školske knjige" za uspješno realiziran projekt "Ispiši stranice koje pomiču granice". Učenici su s učiteljicom Divnom Bjelanović napravili i snimili igrokaz prema književnim motivima Sunčane Škrinjarić i njezine priče "Plesna haljina žutog maslačka" te u suradnji s Odjelom i Prvom dječjom knjižnicom za djecu oštećena vida i profesoricama Tanjom Šupe i Javorkom Milković gledali kratku predstavu koja se odnosi na život kukaca iz se spomenute priče, kao i izradili taktilnu igru pamćenja za učenike oštećena vida. Nagrade koje su primili sastaoje se od ruksaka s pernicama i bilježnicom za svako dijete, a svojim su radom obogatili i fond knjižnice Osnovne škole Pećine lektirnim djelima za osnovnu školu, doniranima od istog izdavača. Čestitamo učenicima, zahvaljujemo izdavačkoj kući na nagradi i veselimo se budućim sličnim izazovima!"

::Pogledajte predstavu "Plesna haljina žutog maslačka"::

::Pročitajte vijest na Školskom portalu::