« Siječanj 2018 »

Hrvatski olimpijski dan
Autor: Divna Bjelanović, 8. 9. 2016.

Na samom početku nove školske godine obilježit ćemo Hrvatski olimpijski dan. smiley

Rijeka, 2.9.2016

OSNOVNIM I SREDNJIM ŠKOLAMA

Predmet: Hrvatski olimpijski dan – poziv na sudjelovanje

Poštovani,

U subotu, 10. rujna 2016. godine, na stadionu Kantrida, održat će se Hrvatski olimpijski dan, sportska manifestacija u povodu godišnjice osnutka Hrvatskog olimpijskog odbora.

Pod krilaticom „Iz Rija na Kantridu“  u zraku  će zavijoriti Olimpijska zastava zahvaljujući iskusnim padobrancima padobranskog kluba „Krila Kvarnera“ u čijem skoku će posjetitelji moći uživati odmah po početku programa. Nakon pozdravnog govora i osvrta na nedavno završene Olimpijske igre u Rio de Janeiru, posjetitelji će imati priliku  zaigrati na riječkom stadionu gdje će se održati natjecanje roditelja i djece te revijalno natjecanje uzvanika.

PROGRAM:
10:00 Podizanje Olimpijske zastave i pozdravni govori
10:15 Osvrt na Olimpijske igre u Rio de Janeiru
            Natjecanje roditelji i djeca
            Revijalno natjecanje uzvanika
10:40  Obilazak olimpijaca po sportskim terenima
11:00 Demonstarcija sportova na vodi
12:00 Završetak demonstracije i predstavljanja sportova

Ovim Vas putem pozivamo da se pridružite obilježavanju HOD-a na Stadionu Kantrida. Molimo Vas  da nam pošaljete povratnu informaciju o organiziranom dolasku te  prenesete informaciju profesorima uz čiju pomoć se može potaknuti na individualni dolazak roditelja s djecom.
             Promovirajući važnost bavljenja sportom Zajednica sportova PGŽ, Riječki sportski savez i  Klub riječkih olimpijaca i ove godine prezentirati će široki spektar sportova koji su Vam na raspolaganju u sredinama u kojima živite i radite.

Sportski pozdrav,

Barbara Tunjko, dipl.oec